Plustelka

Zariadenie pre príjem Plustelky tu:

 

Službu Plustelka poskytuje spoločnosť TOWERCOM. Jedná sa rozšírenie programovej ponuky vo štvrtom multiplexe DVB-T. V ponuke sú neplatené programy, ako aj 9 platených.
Po zakúpení modulu, alebo prijímača je nutné najskôr zariadenie aktivovať formou SMS správy. Po odoslaní SMS správy so sériovým číslom a aktivačným kódom prebehne okamžite aktivácia zariadenia do módu global free, ktorý bude trvá 14 dní. Cena SMS správy je spoplatnená štandardou tarifou.
Do dvoch týždňov tak máte čas na registráciu. Samotnú registráciu je možné vykonať či už elektronicky cez web, alebo písomne pomocou formulára, ktorý je priložený spolu so zariadením. Po registrácii získava zákazník v rámci akcie jeden mesiac zdarma kompletnú ponuku Plustelky (potom je poplatok 5,99 EUR).
V prípade, že si zákazník po uplynutí jednomesačného promo vysielania na ďalšie obdobie platenú ponuku nepredplatí, bude mať aj naďalej prístup ku kódovaným programom ČT1, ČT2 a TV LUX ako aj k ďalším nekódovaným programom z ďalších multiplexov.
Aktiváciu programov môžete vykonať napr. cez zákaznícku zónu priamo na webe Plustelky a platiť bude možné štandardnými spôsobmi ako napr. bankový prevod či platobnou kartou.
Plustelku si môžete vziať aj so sebou na chatu, chalupu alebo do auta (záleží od pokrytia signálom, overenie: https://www.plustelka.sk/dostupnost-sluzby.php). Dokonca si môže vychutnať športové prenosy aj v prírode v kruhu svojich priateľov.
Je len na vás kedy a či si objednáte extra dávku dokumentov, športu, detských programov. Žiadna viazanosť ani zmluvné pokuty. Keď nepotrebujete, nemusíte si objednať platenú ponuku a budete sledovať základnú ponuku voľnej telky.
Všetky TV stanice sú plne lokalizované v slovenskom alebo českom jazyku. Ako bonus je pri väčšine TV programov dostupná navyše aj maďarská jazyková stopa.